O Firmie

Jesteśmy nową firmą związana z wynajmem aut osobowych, busów oraz autolawet, jednak ponad 5-letnie doświadczenie w branży pozwala zapewnić Państwu profesjonalną obsługę.

Nasza siedziba, wraz z zapleczem technicznym, zlokalizowana jest w Łagowie k/Zgorzelca (woj. dolnośląskie), przy ulicy Górnej 19c, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu obsługę w najbliższej odległości od granicy z Czechami oraz Niemcami. Pomożemy Ci dobrać optymalny samochód do Twoich potrzeb i oczekiwań. Pomagamy w każdej sytuacji.

Nasza wypożyczalnia zapewnia Państwu gamę pojazdów samochodów osobowych oraz dostawczych. Wszystkie pojazdy są w doskonałym stanie technicznym oraz posiadają pełen pakiet ubezpieczeń. Dbamy o to aby każdy nasz Klient otrzymał auto perfekcyjnie przygotowane nawet do najdłuższych podróży.

Wypożyczalnia wynajmuje samochody osobowe oraz dostawcze, a także świadczy profesjonalne usługi w zakresie wynajmu aut z oc sprawcy. Oferujemy wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy jak też wynajem długoterminowy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz cennikiem. Tylko u nas masz pewność podróży sprawnym, czystym i zadbanym pojazdem, którym dotrzesz do celu i wrócisz bez przeszkód.