Wypożyczalnia autolawet Zgorzelec

 

Jesteśmy firmą, która działa między innymi jako wypożyczalnia lawet już od kilku lat i chociaż nieustannie zbieramy doświadczenie oraz rozwijamy się w branży, to mamy świadomość, jak różnorodne mogą być sytuacje, które kierują do nas klientów. Dlatego staramy się być zawsze w gotowości, żeby móc spełnić oczekiwania oraz umożliwić bezpieczny, wydajny i komfortowy transport.

Najczęściej skorzystanie z wynajmu lawety wynika z konieczności przewiezienia niesprawnego samochodu do mechanika, sprowadzenia pojazdu zza granicy, czy przetransportowania do punktu docelowego takich maszyn, jak quad czy motor — nasza flota jest przygotowana na różne okoliczności.

Wypożyczalnia autolawet – lokalizacja

W wypożyczalni autolawet, której siedziba mieści się w Łagowie obok Zgorzelca, mamy do dyspozycji klientów szeroką gamę dostępnych pojazdów — każdy z nich ma pełen pakiet ubezpieczeń oraz jest w nienagannym stanie technicznym. Regularnie kontrolujemy nasze samochody i dbamy o ich sprawność. Stawiamy na modele, które są wytrzymałe i dobrze sprawdzają się, nawet w najtrudniejszych warunkach. Cenimy nowoczesne parametry techniczne, komfort jazdy i funkcjonalność aut.

Jeżeli szukasz autolawety w Zgorzelcu i okolicach — zapraszamy do kontaktu. Pomożemy wybrać sprzęt, który będzie dopasowany do potrzeb i najlepiej sprawdzi się w terenie — zarówno podczas zaplanowanej, jak i awaryjnej sytuacji. Dokładamy wszelkich starań, żeby zadowolić klientów  — mamy konkurencyjne ceny, a oferowany wynajem lawet skierowany jest do osób prywatnych oraz firm. Przed wyruszeniem w trasę czeka na Ciebie tylko kilka niezbędnych formalności, a następnie przekazujemy profesjonalnie przygotowany i w pełni gotowy do jazdy samochód w ręce kierowcy.

Telefony kontaktowe:


+48 791 382 672


+48 535 434 908