Pomoc drogowa 24h Zgorzelec - holowanie, laweta

 

Jako profesjonalna i doświadczona wypożyczalnia samochodów osobowych oferująca wynajem pojazdów BMS CAR świadczy także usługi całodobowej pomocy drogowej w Zgorzelcu i okolicach, m.in. w Lubaniu i Bogatyni. Dysponujemy autami do transportu i holowania uszkodzonych pojazdów (do autolawet możemy zabrać także pasażerów). Są one przystosowane do przewozu różnych modeli samochodów na krótkich lub długich trasach. Mają wyposażenie niezbędne w nagłych sytuacjach, dzięki czemu możliwa jest fachowa auto pomoc drogowa.

 

Wybierając firmę BMS CAR, która działa także jako wypożyczalnia oferująca wynajem aut osobowych, możesz mieć pewność, że pomoc drogowa, do której się zgłosisz, udzieli Ci szybkiego i fachowego wsparcia.

  • - Nasi pracownicy mają ogromne doświadczenie, dzięki czemu wiele awarii usuwają już na miejscu zdarzenia lub nieplanowanego postoju.
  • - Ponadto nasza auto pomoc drogowa gwarantuje bezpieczny i szybki załadunek oraz przewóz samochodów w wybrane miejsce na terenie Zgorzelca, jak i w jego okolicach, w tym w Lubaniu i Bogatyni.
  • - Korzystając z usług naszej wypożyczalni proponującej pojazdy osobowe na wynajem, możesz mieć pewność, że pojazdy transportowane na autolawecie przez doświadczonych pracowników pomocy drogowej są właściwie zabezpieczone, m.in. specjalnymi pasami mocującymi.
  • - Zapewniamy także sprawny rozładunek. Transportujemy samochody pod wskazany adres lub odstawiamy je do warsztatu mechanicznego.

pomoc drogowa zgorzelec

Zgorzelec to niejedyne miejsce, gdzie działa nasza pomoc drogowa – poza tym jako wypożyczalnia aut osobowych oferujących ich wynajem działamy w m.in. w Bogatyni i Lubaniu. Po wezwaniu przez kierowcę nasza laweta jest w stanie szybko dotrzeć do dowolnej lokalizacji na terenie województwa dolnośląskiego i nie tylko. Jeżeli więc potrzebna Ci pomoc drogowa w Zgorzelcu lub okolicach, skontaktuj się z nami!

Dogodny dojazd do granicy niemieckiej i czeskiej sprawia, że z naszej oferty korzysta wielu kierowców planujących zagraniczne podróże. O ile istnieje taka możliwość, naprawiamy pojazd na miejscu – w przeciwnym razie proponujemy odpowiedni warsztat samochodowy. Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego jako pomoc drogowa świadczymy wysokiej jakości usługi w zakresie holowania. Nasza całodobowa pomoc drogowa i wypożyczalnia oferująca auta na wynajem jest w stanie przetransportować każdy samochód osobowy, niezależnie od jego gabarytów.

 

HOLOWANIE ZGORZELEC

Posiadamy nie tylko nowoczesne autolawety i narzędzia, które usprawniają holowanie aut, ich załadunek, transport oraz rozładunek pojazdów, lecz także wiedzę branżową i niezbędne kwalifikacje. Współpracujemy zarówno z przedsiębiorcami, jak i Klientami indywidualnymi. Nagłe zdarzenia na drodze wymagają natychmiastowego, kompleksowego działania, dlatego nasza firma zapewnia pomoc drogową niezależnie od pory dnia i nocy oraz panujących warunków atmosferycznych.

Nasza pomoc drogowa i wypożyczalnia oferującą wynajem samochodów świadczy holowanie aut osobowych i dostawczych w Zgorzelcu i okolicach, m.in. w Lubaniu i Bogatyni, przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy całodobowe wsparcie techniczne, także w weekendy i święta, w każdej sytuacji, która może przydarzyć się w czasie podróży samochodem.

 

CAŁODOBOWA POMOC DROGOWA

Nasza auto pomoc szybko pomoże Ci podczas awarii, drobnej kolizji lub poważniejszego wypadku. Niezależnie od tego, czy doszło do niewielkiej kraksy, poważnego zdarzenia czy też usterki pojazdu, w każdym z tych wypadków dobrze jest zwrócić się do fachowców oferujących profesjonalną pomoc drogową, takich jak pracownicy firmy BMS CAR. Poza tym, że zajmujemy się holowaniem samochodów i profesjonalnym wsparciem po zdarzeniach drogowych, działamy także jako wypożyczalnia oferująca wynajem aut osobowych. Nasz profesjonalizm, doświadczenie, indywidualne podejście do Klienta, a także przystępne ceny m.in. transportu samochodu sprawią, że sięgając po nasze usługi pomocy drogowej, np. w okolicach Zgorzelca, m.in. w Bogatyni i Lubaniu, unikniesz niepotrzebnego stresu oraz dodatkowych kosztów. Nasza Laweta oferuje holowanie aut osobowych i dostawczych. Niezależnie od rodzaju samochodu, jaki uległ awarii, możesz do nas zadzwonić, a dotrzemy na miejsce jak najszybciej. Auto pomoc, jaką oferujemy jako wypożyczalnia, gwarantuje Ci uniknięcie stresujących sytuacji podczas wypadku, kiedy okres oczekiwania na holowanie aut np. przez ubezpieczyciela może być bardzo długi.

 

PROFESJONALNA POMOC W TRUDNYCH SYTUACJACH NA DRODZE

Nasza całodobowa pomoc drogowa pozostaje do dyspozycji niezależnie od skali i rodzaju zdarzenia. Podejmujemy się sprawnego transportu uszkodzonych pojazdów bez względu na to, czy chodzi o niewielką usterkę uniemożliwiającą jazdę czy znacznie poważniejsze awarie. W ramach współpracy z naszą wypożyczalnią oferującą wynajem aut osobowych klienci mogą liczyć także na podpowiedź w wyborze serwisu samochodowego. Wiemy, z jakimi warsztatami warto współpracować i potrafimy dobrze doradzić w tym zakresie. Mamy niezbędne doświadczenie, szeroką wiedzę i specjalistyczny sprzęt, co pozwala na skuteczne i zarazem bezpieczne holowanie uszkodzonego pojazdu. Poszukując pomocy drogowej w Zgorzelcu, Bogatyni czy Lubaniu i decydując się na nasze usługi holowania, można mieć pewność, że fachowo zadbamy o samochód osobowy. Każde zlecenie realizujemy w sposób indywidualny, dobierając narzędzia, metody i techniki pracy pod kątem danego pojazdu i powstałych uszkodzeń. Zdajemy sobie sprawę, że kolizje drogowe zdarzają się niezależnie od pory dnia, dlatego nasza wypożyczalnia oferuje holowanie pojazdów przez 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.

 

TWOJE AUTO POD DOBRĄ OPIEKĄ

W zależności od indywidualnych zaleceń klienta podejmujemy się transportu uszkodzonych samochodów osobowych na parking strzeżony lub do mechanika.

  1. W ramach profesjonalnej pomocy drogowej proponujemy kompleksowe usługi świadczone lawetą, które mogą obejmować również przewóz pojazdów niemogących poruszać się po drogach np. z uwagi na brak OC czy niezarejestrowanie.
  2. Możesz więc zdecydować się na zarówno transport uszkodzonych samochodów, jak i przeznaczonych na sprzedaż czy niedostosowanych konstrukcyjnie do obowiązujących w Polsce przepisów. Mamy świadomość, że w chwili pełnej stresu, a do takich z pewnością należy kolizja, stłuczka czy wypadek podczas jazdy, zależy Ci na błyskawicznej i fachowej reakcji, dlatego właśnie w taki sposób działamy.
  3. Nasza wypożyczalnia aut zajmująca się także holowaniem samochodów osobowych i specjalizująca się w świadczeniu pomocy drogowej składa się z doświadczonych i kompetentnych pracowników, którzy wiedza, jak wykonać nawet najbardziej skomplikowane zlecenie. Dzięki nam masz pewność, że Twój pojazd zabierze odpowiednio wyposażona laweta w Zgorzelcu, Bogatyni czy Lubaniu.

Zapisz numer na naszą całodobową pomoc drogową w swoim telefonie – życzymy Ci, żeby korzystanie z niego były zbędne, jednak na wszelki wypadek, gdy zdarzy Ci się awaria samochodu osobowego, miej go przy sobie. Nigdy nie wiadomo, kiedy może Ci się przydać profesjonalna i kompleksowa auto pomoc, a jeżeli nadejdzie taka chwila, błyskawicznie skontaktuj się z naszą wypożyczalnią oferującą także wynajem pojazdów. Dzwoń na podany numer o dowolnej porze dnia i nocy – zachęcamy do współpracy zawsze, kiedy potrzebujesz pomocy drogowej!

Telefony kontaktowe:


+48791382672

+48535434908

Godziny pracy:
całodobowo

E-mail:
info@bmscar.pl