Pomoc drogowa Zgorzelec

BMS CAR świadczy usługi całodobowej pomocy drogowej w Zgorzelcu i okolicach. Dysponujemy autami do transportu i holowania uszkodzonych pojazdów (do autolawet możemy zabrać także pasażerów). Są one przystosowane do przewozu różnych modeli samochodów na krótkich lub długich trasach. Mają wyposażenie niezbędne w nagłych sytuacjach.

Wybierając firmę BMS CAR możesz mieć pewność, że pomoc drogowa, do której się zgłosisz, udzieli Ci szybkiego i fachowego wsparcia. Nasi pracownicy mają ogromne doświadczenie, dzięki czemu wiele awarii usuwają już na miejscu zdarzenia lub nieplanowanego postoju.

Pomoc drogowa Zgorzelec

Ponadto nasza auto pomoc drogowa gwarantuje bezpieczny i szybki załadunek oraz przewóz samochodów w wybrane miejsce na terenie Zgorzelca, jak i w jego okolicach.

Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że pojazdy transportowane na autolawecie przez doświadczonych pracowników pomocy drogowej są właściwie zabezpieczone, m.in. specjalnymi pasami mocującymi.

Zapewniamy także sprawny rozładunek. Transportujemy samochody pod wskazany adres lub odstawiamy je do warsztatu mechanicznego.

Zgorzelec to niejedyne miejsce, gdzie działa nasza pomoc drogowa. Po wezwaniu przez kierowcę nasza laweta jest w stanie szybko dotrzeć do dowolnej lokalizacji na terenie województwa dolnośląskiego i nie tylko.

Dogodny dojazd do granicy niemieckiej i czeskiej sprawia, że z naszej oferty korzysta wielu kierowców planujących zagraniczne podróże.

Holowanie Zgorzelec

Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego jako pomoc drogowa świadczymy wysokiej jakości usługi w zakresie holowania. Nasza całodobowa pomoc drogowa jest  w stanie przetransportować każdy samochód osobowy, niezależnie od jego gabarytów.

Posiadamy nie tylko nowoczesne autolawety i narzędzia, które usprawniają holowanie aut, ich załadunek, transport oraz rozładunek pojazdów, lecz także wiedzę branżową i niezbędne kwalifikacje. Współpracujemy zarówno z przedsiębiorcami, jak i Klientami indywidualnymi.

Nagłe zdarzenia na drodze wymagają natychmiastowego, kompleksowego działania, dlatego nasza firma zapewnia pomoc drogową niezależnie od pory dnia i nocy oraz panujących warunków atmosferycznych.

Nasza pomoc drogowa oferuje holowanie aut osobowych i dostawczych w Zgorzelcu i okolicach przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy całodobowe wsparcie techniczne, także w weekendy i święta, w każdej sytuacji, która może przydarzyć się w czasie podróży samochodem.

Całodobowa pomoc drogowa w Zgorzelcu i okolicach

Nasza auto pomoc szybko pomoże Ci podczas awarii, drobnej kolizji lub poważniejszego wypadku.

Niezależnie od tego, czy doszło do niewielkiej kraksy, poważnego zdarzenia czy też usterki pojazdu, w każdym z tych wypadków dobrze jest zwrócić się do fachowców oferujących profesjonalną pomoc drogową, takich jak pracownicy firmy BMS CAR.

Nasz profesjonalizm, doświadczenie, indywidualne podejście do Klienta, a także przystępne ceny m.in. transportu samochodu sprawią, że sięgając po nasze usługi pomocy drogowej, np. w okolicach Zgorzelca, unikniesz niepotrzebnego stresu oraz dodatkowych kosztów.

Holowanie Zgorzelec

Nasza Laweta oferuje holowanie aut osobowych i dostawczych. Niezależnie od rodzaju samochodu, jaki uległ awarii, możesz do nas zadzwonić, a dotrzemy na miejsce jak najszybciej.

Auto pomoc, jaką oferujemy, gwarantuje Ci uniknięcie stresujących sytuacji podczas wypadku, kiedy okres oczekiwania na holowanie aut np. przez ubezpieczyciela może być bardzo długi.